Dla kogo jest coaching?


Warning: Declaration of C_DataMapper_Driver_Base::define($object_name, $context = false) should be compatible with C_Component::define($context = false) in /wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/datamapper/class.datamapper_driver_base.php on line 0

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista. Chciałoby się powiedzieć, że coaching jest dla wszystkich, jednak z pewnością nie do końca byłaby to prawda. Coaching może być dla wszystkich. Warunkiem jest, by osoba decydująca się na rozpoczęcie procesu coachingowego była co do tego w 100% przekonana, a także miała świadomość, że bierze odpowiedzialność za wynik coachingu. Ważnym aspektem jest tu gotowość do podjęcia konkretnych decyzji w swoim życiu, otwartość na zmianę i odwaga uczynienia swojego życia lepszym, pełniejszym, a tym samym szczęśliwszym. Coaching jest w związku z tym dla wszystkich tych, którzy pragną nadać nową jakość swojemu życiu zarówno w obszarze pracy zawodowej jak i w sferze prywatnej. Jest dla tych, którzy chcą dać sobie szansę, by realizować własne marzenia i cele. Jest również dla tych, którzy pragną odkryć potencjał jakim dysponują i wykorzystać nowe możliwości. Coaching jest także dla tych, którzy chcą zmierzyć się ze swoimi obawami i przekonaniami.

Jeśli chcesz na nowo cieszyć się życiem, wewnętrznym spokojem i równowagą, a przy tym realizować swoje plany, to COACHING Z PEWNOŚCIĄ JEST DLA CIEBIE!
Zapraszam serdecznie!